ÖVRIGT / Diverse / Spelautomat 14545243

nr 1454 5243

Spelautomat

BALLY Circus. Höjd: 171cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 14 mars 2022
kl 19:36:06